اخبار شبکه سپهر برنامه ها صفحه اصلی

برنامه های شبکه سپهر برای ماه محرم اعلام شد

برنامه های شبکه سپهر برای ماه محرم اعلام شد
شبکه تلویزیونی سپهر با تولید و پخش سه ویژه برنامه از قاب رسانه ملی همراه عزاداران حسینی در ماه ماتم است.
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی صدا و سیما ویژه برنامه تولیدی “قصه کربلا ” عنوان برنامه ده قسمتی است که با محتوای ادبیات آیینی و حماسی به تبیین واقعه عاشورا و ارتباط آن با حماسه هشت سال دفاع مقدس می پردازد.
در این برنامه که پخش آن راس ساعت 21 از اول محرم و تکرار آن فردای همان روز از شبکه سپهر آغاز شده است، علاوه بر تبیین فلسفه قیام عاشورا به معرفی کتاب های عاشورایی و نقل خاطراتی از رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس در گلزار شهدا پرداخته و مخاطبان در لحظاتی میهمان نغمه سرایی و ذکر مصائب اهل بیت(ع) به ویژه شهدای کربلا می شوند.


قصه کربلا با همکاری شبکه سپهر و انتشارات شهید کاظمی تولید شده و پخش آن تاروز دهم محرم ادامه دارد.
همین گزارش حاکیست دیگر برنامه مشارکتی شبکه سپهر برای دهه اول محرم برنامه تولیدی “هر خانه یک هیئت” است که باهمکاری مشترک شبکه‌های رادیویی پیام و آوا، اپلیکشین ایران صدا تولید شده و هرشب از اول محرم به صورت همزمان راس ساعت ۲۲ از شبکه سپهر، رادیو پیام و 22و30 از رادیو آوا پخش می شود.


در این ویژه برنامه مناسبتی مخاطبان با نوای ذاکران اهل بیت(ع) متناسب با شب های دهه اول محرم در قاب شبکه سپهر به اقامه عزای حسینی می پردازند.
شبکه سپهر همچنین 12 نماهنگ آئینی، مذهبی و محلی تولید کنندگان مردمی محتوا از نقاط مختلف کشور را در نوبت پخش خود در ایام دهه اول قرار داده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *