اخبار شبکه سپهر

امروز با من

دوست گرامی، سلام.
شبکه سپهررسانه بعنوان یکی از شبکه های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، برآن است تا در یک برنامه تلویزیونی میزبان شما عزیزان باشد.
” امروز با من” قصد دارد استعدادهای جدید اجرا در تلویزیون را کشف و شناسایی کند. به این بهانه از جنابعالی دعوت می شود تا یک روز از اجرای این برنامه را بعهده گرفته و توانایی و استعداد خود را در این زمینه محک بزنید. اگر دوست دارید در این برنامه استعداد خود را به نمایش بگذارید، اولین گام و تنها راه پذیرش، تکمیل فرم ثبت نام و ارسال ویدیو با استانداردهای تعیین شده است.
حضور در این برنامه محدودیت سنی و جنسیتی ندارد اما توانایی خواندن متن شرط اصلی آن است. همچنین مواردی چون خوانش درست متن، علاقه، خلاقیت، تجربه اجرا و بازیگری و تجربه فعالیت گروهی شانس حضور شما را در برنامه افزایش می دهد.
“امروز با من” رای گیری مردمی خواهد داشت. بدین معنی که پس از اجرای هر داوطلب، به مدت 24 ساعت فرصت وجود دارد که بینندگان در صورت رضایت از اجرای آنروز، رای مثبت خود را به شماره 30000314 پیامک کنند. در پایان فصل اول برنامه، مجری که بالاترین رای را آورده باشد ضمن دریافت هدیه ارزنده ، برای اجرای برنامه های بعدی شبکه سپهررسانه نیز دعوت خواهد شد.
نتایج رای گیری بصورت هفتگی در سایت و پیام رسان سروش برنامه اعلام خواهد شد.تیم برنامه ساز، پس از دریافت فرم ثبت نام و ویدیو داوطلبان، آثاررا بازبینی و ظرف مدت یکماه از طریق شماره موبایل ثبت شده در فرم، با شما تماس خواهند داشت.

دریافت فرم ثبت نام     سروش

قوانین و شرایط شرکت در برنامه:

حضور خانم ها و آقایان در تمامی رده های سنی آزاد است.(شرط خوانش صحیح متن فارسی الزامی است.)
رعایت موازین اخلاقی، شرعی و قانونی طبق قوانین سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران الزامی است.
تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن از طریق سروش برنامه @emrooz_ba_man یا شماره 09108894560
ارسال ویدیو با شرایط ذکر شده از طریق سروش برنامه @emrooz_ba_man یا شماره 09108894560
حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه(شهر تهران) و مطابق با زمانبندی گروه برنامه ساز الزامی است. شرکت کننده محترم موظف است در زمان مقرر و در محل تعیین شده حضور داشته باشد.

قوانین ارسال ویدیو:

رعایت موازین اخلاقی، شرعی و قانونی در تهیه ویدیو الزامی است.
حداقل زمان ویدیو ارسالی۲ دقیقه و حداکثر آن ۳ دقیقه است.
ویدیو باید دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد.( تصاویر HD مناسب تر می باشند.)
در ویدیوی ارسالی پس از معرفی خود، می توانید معرفی تصویری ازخانواده، شهرمحل زندگی و زیبایی های آن، محیط کاری و تحصیلی و توانایی های خود داشته باشید.
تصاویر موبایلی حتما بصورت افقی ضبط شود.
تصاویر آرشیوی اگر در راستای معرفی شما باشد(حداکثر 30 ثانیه) بلامانع است.
در ابتدای ویدیو، لطفا و حتما جمله ” این ویدیو جهت شرکت در برنامه امروز با من تهیه می شود” را بیان کنید. در غیر اینصورت ویدیو شما بررسی نخواهد شد.
قبل از بارگذاری ویدیو فرم مربوط به ثبت نام را با دقت تکمیل و ارسال بفرمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *