اخبار شبکه سپهر

تدارک شبکه سپهر برای لحظات تحویل سال

تدارک شبکه سپهر برای  لحظات تحویل سال؛

اقبال واحدی نوروز 1400 را با جوانان در شبکه سپهر اجرا می کند

شبکه سپهر رسانه با تدارک برنامه تولیدی اختصاصی سپهر نو و حضور چهره ها و هنرمندان فعال در حوزه فضای مجازی و رسانه به استقبال نوروز 1400 می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی صدا و سیما مدیر این شبکه در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: باتوجه به فرارسیدن ایام نوروز و همزمانی آن با اعیاد مبارک شعبانیه و محدودیت های کرونایی برنامه های متنوع تولیدی، تامینی مختلفی برای ایام نوروز شبکه سپهر در نظر گرفته شده است.
وی افزود: علاوه بر مرور برنامه های شبکه های مختلف سیما در ایام نوروز و کنداکتور متنوع شبکه در ایام نوروز، بسته های سواد رسانه، سواد فضای مجازی، سواد بازی و معرفی بازی های ایرانی برتر، برنامه باتلوبیون و ارائه کنداکتور برنامه های برگزیده شبکه های سیما به مخاطبان ارائه می شود.
مدیر شبکه سپهر تاکید کرد: امسال همچنین برنامه اختصاصی 140دقیقه ای برای لحظات تحویل سال نو با حضور جمعی از هنرمندان و مجریان پیشکسوت و جوان در فضایی شادانه و امیدآفرین تدارک دیده شده که در این برنامه از برگزیدگان مسابقه “امروز بامن” شبکه سپهر نیز تجلیل خواهد شد.

وی افزود: اجرای برنامه های نوروز خوانی، مولودی خوانی، سفرهای کوتاه نوروزی از نقاط مختلف کشور، میهمانان گوناگون و برنامه های گوناگون ازجمله اجرای برگزیدگان مسابقه امروز با من در کنار مجری شناخته شده و پیشکسوت رسانه اقبال واحدی از برنامه های سپهررسانه در لحظات تحویل سال نو خواهد بود.

وی تصریح کرد: این برنامه از ساعت 11 صبح روز شنبه در شبکه سپهر که علاوه بر پخش در ماهواره، در ستاب باکس های جدید با کیفیت HD قابل مشاهده است.
همچنین شبکه سپهر در اپلیکیشن های تلوبیون و سپهر نیز باکیفیت و سرعت بالا قابل دسترسی برای عموم علاقمندان است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *